Kolejne 3 rzeczy do zrobienia w sprawie pomocy drogowej dla Katowic.

Mogą Państwo polegać na naszej pomocy drogowej, niezależnie od sytuacji, gdziekolwiek się znajdziecie w Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej. W przypadku, gdy pojazd objęty ochroną nie może zostać naprawiony w ciągu 24 godzin po całkowitej pomocy drogowej, a importer z kraju związkowego poinformował pisemnie, że czas naprawy przekroczy 24 godziny, w miarę możliwości dołożymy starań, aby wypożyczyć pojazd na okres maksymalnie 48 godzin, z limitem 150 USD w przypadku awarii. Pomoc drogowa jest niezwykle przydatna, gdy samochód musi być holowany. Ograniczenie odległości holowania jest ograniczone, więc sprawdź szczegóły swojej polityki.

Przydatnym wyborem może być również plan telefon komórkowy lub karta kredytowa, ponieważ można korzystać z ochrony ubezpieczeniowej w każdym samochodzie. Ustawa o ruchu drogowym została zmieniona w dwóch głównych obszarach: uregulowania prawne dotyczące samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych oraz egzekwowanie ustawy ogólnie poprzez dodanie kar administracyjnych. AMA Roadside Assistance to siatka bezpieczeństwa służąca do mechanicznej awarii motocykli domowych i innych pojazdów. Przyczepy i pojazdy użytkowe są jednak wyłączone.

Jazda holownicza w przypadku, gdy zadaszony samochód utknął na drodze publicznej lub bezpośrednio obok niej. Użytkownicy nieobsługiwanych telefonów mogą korzystać wyłącznie z bezpłatnego numeru telefonu pomocy drogowej 1-800-411-9988 lub (866)478-3456 (A8, S8 i R8). Jeżeli pojazd ulegnie uszkodzeniu w ramach gwarancji lub będzie wymagał holowania po wypadku lub kolizji, zostanie przetransportowany do najbliższego autoryzowanego centrum BMW. katowicepomocdrogowa.pl również wybrać holowanie swojego BMW do wybranego centrum BMW, pod warunkiem, że centrum znajduje się w promieniu 50 mil od najbliższego centrum.

Koszt wszelkich części, robocizny (innych niż opisane wcześniej "Emergency Roadside Services"), dostaw lub materiałów. Części lub materiały eksploatacyjne, które nie są objęte warunkami rocznego programu pomocy drogowej, np. paliwo, klucze zapasowe itp. Nasza sieć posiada ponad 20.000 zatwierdzonych holowników i punktów obsługi drogowej gotowych do pomocy. Wszystkie są wstępnie sprawdzone i zakwalifikowane do całodobowego holowania i obsługi incydentów na poboczu drogi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *